Ja 26 lojtarët që ka huazuar Chelsea (FOTO LAJM)

1 - Matej Delac (portier) – FK Sarajevo, Bosnia
Chelsea është një skuadër me një buxhet të jashtëzakonshëm dhe arrin që të rrëmbejë thuajse të gjithë futbollistët më të mirë në qarkullimç

Por ka edhe nga ata që nuk arrijnë të tregojnë vlerat dhe zgjidhja më e mirë mbetet huazimi në një skuadër tjetër. ViteseHolland ka shumë lojtar të rinj të Chelseat, ndërkohë që disa yje të tjerë janë huazuar në skuadra italiane apo angleze dhe janë 26 prej tyre. /Albeu.com/

Shtuar më 26/08/2015, ora 16:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori