Ja 7 çështjet më të rëndësishme të Barcelonës (FOTO LAJM)

Barcelona është në kërkim të një portieri ku kandidatë janë: Ter Stegen, Kiko Casilla, De Gea, Guaita dhe Reina dhe të një mbrojtësi: Mats Hummels dhe David Luiz.
Drejtori Sportiv i Barcelonës Andoni Zubizarreta ka udhëtuar këtë javën e shkuar drejt New York-ut për tu takuar me trajnerin e skuadrës Tito Vilanova, i cili po vijon kurimin e tij anti-tumor në Shtetet e Bashkuara. Sipas asaj që raportojnë mediat spanjolle vizita e Drejtorit katalanas ka patur si synim diksutimin e 7 çështjeve të rëndësishme për klubin Blaugrana.

Nevoja për një portier dhe mbrojtës të ri, rinovimin i Andres Iniestas si dhe rikthimi i mundshëm i disa lojtarëve të huazuar kanë disa prej pikave që Zubizarreta dhe Vilanova kanë diskutuar në New York. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2013, ora 16:20
moisi rrudha
e Shtunë 16 Shkurt 2013, Ora 17:16
duhet patjeter mbrojtesi humels, portieri de gea ose noyer,,dhe neymar ne sulm
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori