Ja çfarë date do të luajë Shqipëria nëse kalon grupin (FOTO)

Shqipëria renditet në vendin e tretë në Grupin A dhe ka shanse reale për të kaluar në fazën tjetër të këtij kompeticioni.

Lojtarët e De Biasit nëse do të kualifikohen, atëherë do të përballen me kreun e Grupit B ose Grupit C.

Nëse takohemi me Grupin B, ndeshja zhvillohet të shtunën në oren 18:00 në Paris, ndërsa nëse kuqezinjtë takohen me kreun e Grupit C, atëherë sfida luhet të dielën në 18:00 në Lille. /albeu.com/

Shtuar më 20/06/2016, ora 13:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori