Ja çfarë ndodhi në ndeshjen mes Qeverisë dhe ambasadorëve (FOTO LAJM)

Gjatë pasdites së sotme në stadiumin “Selman Stermasi” është zhvilluar një ndeshje simbolike mes kabinetit qeveritar dhe trupit diplomatik në Shqipëri.

Sfida përfundoi me rezultatin 3-3. Në skuadrën e qeverisë, shënues ishin Eduard Shalësi që shënoi dy gola dhe Saimir Tahiri, ministri i Brendshëm.

Gjithashtu, në lojë ishin edhe Bledi Çuçi (kapiten), Edmond Haxhinasto, Ervin Koçi, Besnik Bare, Erion Veliaj, Blendi Klosi etj.

Gazeta “Panorama” ka publikuar disa foto pikante nga ndeshjatë cilat mund t’i shihni në galerinë më lartë. /albeu.com/

Shtuar më 06/07/2016, ora 23:10
mirditori
e Mërkurë 6 Korrik 2016, Ora 23:51
ftyre sadami ky idioti ne te djathte ð
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori