Ja çfarë shkruajnë mediat turke për sherrin midis Fenerbahçes dhe Kukësit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Veç golave dhe spektaklit, miqësorja e luajtur në Antalia, mes Fenerbahçes dhe Kukësit prodhoi edhe tension dhe përplasje fizike në minutat e fundit të ndeshjes.

Kjo gjë nuk i ka shpëtuar as mediave turke të cilat i kanë kushtuar një vëmendje të veçantë këtij incidenti.

Dy protagonistët kryesor të zënkës ishin portierët, Volkan Demirel dhe Ervis Koçi. Portieri turk shtyu portierin e tretë të Kukësit dhe nuk i ka shpëtuar dot kritikave të mediave turke. /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2018, ora 13:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori