Ja cila është gazetarja më e bukur e Botërorit (FOTO-LAJM)

Në vitin 2010 në Afrikën e Jugut, Sara Carbonero ishte mbretëresha e gazetarëve sportive. Në Brazil e ka marrë situatën në dorë meksikania Inés Sainz.

Reporterja 36-vjeçara e cila punon për TV Azteca, është tashmë në kopertinat e shumë revistave në Amerikën e Jugut, jo vetëm për intervistat e zhvilluara me Cristiano Ronaldon dhe Pelen, por edhe për bukurinë e saj. /albeu.com/

Shtuar më 18/06/2014, ora 09:59
dsfsdfsdf sdfsdfsdf
e Mërkurë 18 Qershor 2014, Ora 12:50
-----------
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori