Ja e dashura e Granit Xhakës (FOTO LAJM)

Foto nga fejesa e Granitit dhe Leonitës
Për të gjithë vajzat që shpresonin ende tani mund të rrinë të qeta. Granit Xhaka e ka një të dashur. Lajmi konfirmohet nga e përditshmja zvicerane "Blick" e cila citon fjalët e vetë futbollistit nga Prishtina.

I pyetur gazeta në fjalë nëse vajza që u pa në tribunën e stadiumit gjatë ndeshjes Zvicër-Estoni është e dashura e tij, Graniti është përgjigjur shkurtazi: "Po, kjo është dashuri".

Xhaka shënoi një gol mjaft të bukur në fitoren 3-0 të Zvicrës dhe golin ia dedikoi pikërisht vajzës që qëndronte në tribunë pranë babait të tij, Ragip Xhaka.

Ende nuk bërë i ditur identiteti i vajzës dhe me çfarë merret. /albeu.com/
Shtuar më 02/04/2015, ora 16:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori