Avokatja nga Barcelona i rrëmben zemrën Neymar-it (FOTO LAJM)

Neymar dhe Bruna Marquezine nuk janë më bashkë, për më tepër që tashmë ylli brazilian i Barcelonës ka nisur një lidhje të re. Sipas asaj që shkruan katalanasja "Mundo Deportivo", futbollisti është duke dalë me Elizabeth Martinez.

Elizabeth është 26-vjeçe dhe është një fanse e çmendur e Barcelonës. Ajo është ndjekëse e rregullt e Neymar në Twitter, aty ku edhe janë njohur.

Çifti është parë bashkë në rrugët dhe restorantet e qytetit, ndërsa avokatja ka edhe një firmë me emrin "Rincon Juridico Abogados". /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2015, ora 11:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori