Ja çfarë shkruajnë mediat e huaja për humbjen e Shqipërisë me Italinë (FOTO LAJM)

Shqipëria humbi në ndeshjen me Italinë me rezultat 0.2. Mediat e huaja e kanë raportuar, pa përjashtuar edhe ndërprerjen për disa minuta të ndeshjes të cilët e kanë cilësuar si skandal.

Më poshtë disa nga titujt

Tuttosport: Mision i përmbushur. Italia bën festë ndaj Shqipërisë, vendosin de Rosi dhe Imobile.

Gazzetta Dello Sport: Fishekzjarrë, 4-2-4 dhe gola romanistësh. Italia ecën: 2-0 ndaj Shqipërisë

Corriere dello Sport: Italia thyen Shqipërinë me De Rosin dhe Imobilen

SportMediaset: De Rosi-Imobile, Italia është. Të kaltrit nuk humbin terren.

UEFA: Italia dhe Spanja marshojnë. Por italianëve iu desh të priste deri në minutën e 71 për të zgjidhur çështjen. Marca: Italia fiton bindshëm ndaj Shqipërisë dhe mban gjallë duelin me Spanjën./Albeu.com/

Shtuar më 25/03/2017, ora 07:55

Warning: include_once(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: file(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/vPanel/tmp/reklame_lajme.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 4

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 6
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori