Ja formacioni i Interit (FOTO)

Interi ka bërë një goditje të madhe në këtë afat merkato ku përpos Ever Banegas e Antonio Candrevas, blu-zinjtë kanë marrë edhe dy yje të tjerë.

Bëhet fjalë për Gabriel Barbosa, i njohur si Gabigol dhe Joao Marion, të cilët i kanë transferuar nga Santos, përkatësisht Sportingu i Lisbonës.

Pas mbërritjes së Gabigol dhe Marios në Milano, mediat italiane kanë filluar të bëjnë formacionin e mundshëm të Interit me yjet e rinj. /albeu.com/

Shtuar më 27/08/2016, ora 11:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori