E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Ja karikatura e ditës në futboll (FOTO)

Portali Goal.com ka publikuar karikaturën e ditës, ku personazhë kryesorë janë dyshja e sulmit të Barcelonës, Neymar dhe Luis Suarez.

Braziliani dhe uruguajani po marrin për dore katalanasit pas mungesës së Lionel Messit për shkak dëmtimi duke qenë ata golashënuesit në fitoret e fundit të ekipit të Luis Enriques. /albeu.com/

Shtuar më 02/11/2015, ora 12:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori