Ja "Kim Kardashiani" i Rusisë që do të ndezë Botërorin 2018 (FOTO LAJM)

Anastasiya Kvitko
Modelja Anastasiya Kvitko është përzgjedhur si imazhi i Botërorit të futbollit 2018 që do të zhvillohet në vendlindjen e bukuroshes në Rusi, përcjell Portali Albeu.

Vajza që ka mnarrë nofkën “Kim Kardashian ruse” ka mijëra fansa në rrjetet sociale dhe deri në Botërorin e Rusisë ndoshta do të arrijë në miliona. /albeu.com/
Shtuar më 20/11/2015, ora 10:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori