Ja kush do të jetë prezantuesja e "Topi i Artë 2014" (FOTO LAJM)

Gazetarja 33-vjeçare Kate Abdo do të jetë prezantuesja e ceremonisë për trofeun "Topi i Artë 2014" që mbahet sonte në Zurih të Zvicrës.

Ajo aktualisht punon në Sky News të Gjermanisë.

Ndërsa zotëron katër gjuhë, gjermanisht, anglisht, frëngjisht dhe spanjisht./albeu.com/

Shtuar më 12/01/2015, ora 14:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori