Ja kush e fiton Champions League-n (FOTO)

Kompanistë e basteve për fituesin e Champions League
Pas përcaktimit të gjysmëfinalistëve: Barcelonës, Real Madridit, Bayern Munchen dhe Juventusit, kompanitë më të mëdha të baste sportive kanë publikuar tashmë koeficientët se cili klub është favorit për të fituar Champions League-n këtë sezon.

Sipas 888sport, Sportium, WillamHill, Bwin dhe Bet365, favoriti kryesor është Barcelona.

Pas Barcelonës renditet Bayerni, Real Madrid dhe Juventusi, citon "AS". /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2015, ora 17:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori