Ja me cilët futbollistë ngjasojnë Shreku dhe Simpson (FOTO LAJM)

3. Iniesta – Bruce Harper te “Champions”. Kjo ngjashmëri është pak simbolike.
Futbollistët janë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Ata “skanohen” jo vetëm për aftësitë profesionale në fushën e lojës, por edhe për jetën e përditshme, jashtë kuadratit të blertë.

Media të ndryshme i krahasojnë ato me “sozitë” e tyre, ndërkohë që nuk mungojnë edhe t’u vënë përballë një personazh të animuar filmash.

Këtë e bën “Marca”, e cila thotë se ka pasur në vëmendje çdo seri televizive, aktorë të njohur, karaktere “Juego de Tronos” për të bërë krahasimet si më lart.
Shtuar më 09/04/2016, ora 12:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori