Ja Milani i ri i Allegrit (FOTO LAJM)

Abbiati
Pasi priti konfirmimin e trajnerit Massimiliano Allegri, Milan tashmë po mendon vetëm për merkaton e verës në mënyrë që "Djalli" të rikthehet sërish kompetitiv në Itali dhe Europë sezonin e ardhshëm.

Dy argjentinasit Javier Pastore dhe Carlos Tevez janë dy emrat më të "nxehtë" për momentin në klubin kuqezi, për të cilët po punohet në mënyrë shumë serioze orët e fundit.

Ja cili mund të jetë Milani 2013-2014 sipas Corriere dello Sport: MILAN (4-3-1-2) - Abbiati; Abate, Zapata, Mexes, De Sciglio; De Jong, Montolivo, Poli; Pastore; Tevez, Balotelli. /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2013, ora 10:50
Salvo Shehu
e Mërkurë 12 Qershor 2013, Ora 15:46
Ca ja fusni kot e po el shaarawy ku e la ai . Allegri ka thene qe po iku el shaarawy nuk mund te fitoj asnje kup
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori