Ja "muza" e re e Schalke 04 (FOTO LAJM)

Atë e njohëm edhe gjatë Kupës së Botës "Brazil 2014" teksa punonte si korespodente e një televizioni meksikan, ndërsa tifozët nuk nguruan ta zgjidhnin edhe si gazetaren më seksi, kurse tani shfaqet në Europë.

Vanessa Huppenkothen, gazetarja e Televisa Deportes është shndërruar për pak kohë në "muzën" e Schalke 04. Fundjavën që lamë pas ajo ishte në "Veltins Arena" ku ndoqi nga afër "Schalke Cup" dhe ku doli në fushë me fanellën e skuadrës nga Gelsenkirchen.

Vanessa u takua edhe me patriotin e saj Ochoa, i cili këtë vetë është transferuar te Malaga. /albeu.com/

Shtuar më 05/08/2014, ora 16:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori