Ja sa duhet të shpenzoni për tu veshur si Xhaka (FOTO LAJM)

Granit Xhaka lavdërohet shumë jasht fushave për stilin e tij të veshjes.

Graniti rregullisht poston fotografi në rrjetin e tij social Instagram, me veshje të markave më të famshme si “Christian Louboutin”, “Dsquared2”, “Dolce and Gabbana”, “Gucci”, “Luis Vuitton” dhe “Diesel”.

Në galerinë e përcjellë ju tregojmë dhe çmimet që veshjet e tij kanë. /albeu.com/
Shtuar më 29/03/2018, ora 11:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori