Ja si do të duken Ronaldo dhe Messi kur të plaken (FOTO LAJM)

Një faqe e internetit e quajtur "Paladar" ka dhënë versione shumë të përafërta se si mund të duken yjet e futbollit pas disa vitesh.

Messi, Ronaldo, Neymar, Luis Suarez, Jamer Rodriguez e Chicharito janë "testuar" në këtë faqe.

Në ilustrimin e bërë vërehen ngjashmëria dhe krahasimi interesant i futbollistëve. /Albeu.com/
Shtuar më 15/07/2015, ora 14:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori