Ja si do të jetë Milani i Seedorf (FOTO LAJM)

Christian Abbiati
Clarence Seedorf ka mbërritur në Milano duke nisur kështu aventurën tij të parë si trajner, në drejtimin e ish skuadrës së tij, Milanit. Pa nisur ende puna e hollandezit në krye të stolit kuqezi, gazetarët e "Sportmediaset" nuk kanë nguruar të japin mendimin e tyre se si pritet të jetë Milani i "Profesorit" në fushë.

Një 4-3-3 i pastër me Honda-Kaka-Balotelli në sulm, ndërkohë që asgjë nuk është e përcaktuar pasi mund të ketë të reja nga merkatoja e janarit. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2014, ora 19:30
tasin bejta
e Mërkurë 15 Janar 2014, Ora 23:32
po ku ke mi i lan tre emrat me te mire elsharawyn mexesin dhe de jong a harrut se edhe ato jan pjestar te ekipit tone
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori