Ambasadori Lu takon Lulzim Bashën në PD
Ja si e festojnë fitoren futbollistët e Drenicës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Drenica e nisi me fitore fazën e dytë të Superligës së Kosovës duke mposhtur Hajvalinë me rezultatin e ngushtë 1-0.

Pas ndeshjes futbollistët e kanë festuar fitoren ndaj pretendentit për titull me Coca-Cola, ndryshe nga ekipe të tjera që fitoret i festojnë me shampanjë apo festa të çmendura.

Me këtë fitore Drenica ngjitet në vend të dytë në kuotën e 27 pikëve, 1 më shumë se sa Hajvalia. /albeu.com/
Shtuar më 28/02/2015, ora 17:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori