Ja si ka ndryshuar Valentino Rossi me kalimin e viteve (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Që nga viti 1996, Valentino Rossi ka qenë protagonist në 300 gara në Moto GP. Një histori triumfi e pëcjellë përmes ndryshimeve të fytyrës dhe flokëve të tij. /albeu.com/
Shtuar më 02/06/2014, ora 11:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori