Ja si kuotohet ndeshja Armeni-Shqipëri (FOTO LAJM)

Në kuotimet për sfidën e nesërme në Jerevan Shqipëria vlerësohen mesatarisht me koefiçentin 2.256suksesi i vendase me 3.39 dhe barazimi me 3.08.

Kombëtares i duhet një fitore për tu renditur në vendin e dytë që e çon direkt në finalet e Europianit, dhe që do të ishte një kualifikim historik për ne.

Matematikisht ekipi i drejtuar nga Xhani De Biazi është ende në garë për vendin e dytë, në rast të kundërt do të bëjë tentativën e fundit muajin e ardhshëm në takimet play off. /Albeu.com/
Shtuar më 10/10/2015, ora 10:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori