Ja si pritet të jetë Chelsea 2014-15 (FOTO LAJM)

Courtois
Pëlqej
Në Angli janë të sigurtë tashmë: Chelsea i Jose Mourinhos është shumë pranë afrimit të Mehdi Benatia, mbrojtësi maroken i Romës. Pritet që "Blutë" e Londrës të shpenzojnë rreth 38 milionë euro.

Me afrimin e Benatia dhe me blerjet e kryera tashmë të Courtois, Filipe Luis, Zouma, Fabregas apo Diego Costa ja si pritet të jetë Chelsea i sezonit 2014-2015. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 12:25
shum mire
e Enjte 14 Gusht 2014, Ora 12:42
vetem oscar nuk po me pelqen , ma mir ndoshta me e shti fabregas ne vend te oscar , e ne vendin e fabregas me e fut obi mikel ose ramirez , van ginkel
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori