Ja si relaksohet e dashura e CR7-ës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ja si relaksohet supermodelja ruse Irina Shayk. E vetme në një pishinë buzë detit, me koktejle e pa makijazh e dashura e yllit të Real Madrid Cristiano Ronaldo po bën xhiron e botës në portalet dhe mediat më të mëdha.

Irina ndodhet në Indi ku po pozon për revistën "Maxime", ndërsa CR7 ka nisur stërvitjen me Real Madrid në prag të Superkupës së Europës kundër Sevilla, që luhet më 12 gusht. /albeu.com/
Shtuar më 10/08/2014, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori