Ja super-Barça e Luis Enriques (FOTO LAJM)

Ter Stegen
Pëlqej
Merr formë Barcelona e Luis Enriques. Pas prezantimit të Suarez, Rakitiç, Ter Stegen, Bravo dhe Vermaelen tashmë pikëpyetja e vetme mbetet kolumbiani i Fiorentinës Juan Cuadrado për të formuar një super-ekip që do ti shtinte frikën çdo kundërshtari.


Gjatë merkatos së kësaj vere katalanasit kanë shpenzuar plot 135 milionë euro duke qënë edhe ekipi që ka shpenzuar më shumë dhe duhet prannuar se në letër kjo Barcelonë duket më e fortë se ajo e një sezoni më parë.

Se si do të jetë në fushë? Të presim e të shohim. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2014, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori