Ja Super-Reali 400 milionësh (FOTO LAJM)

Navas - 8 milionë sterlina
Pëlqej
Real Madrid ka një ekip kampionësh, kjo nuk përbën ndonjë lajm të madh. Të gjithë e pamë dje në mbrëmje, në finalen e Superkupës së Europës, se çfarë është në gjëndje të bëjë ekipi i drejtuar nga Carlo Ancelotti dhe që ka një vlerë rreth 400 milionë sterlina.

Futbollisti më i shtrenjtë i "Los Blancos" është uellsiani Gareth Bale me 85 milionë sterlina, duke lënë pas edhe yllin e skuadrës Cristiano Ronaldo, që vlen 5 milionë më pak.

Lojtari më i "lirë" i Real Madrid është Daniel Carvajal me një vlerë prej vetëm 5 milionë sterlinash. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2014, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori