James Rodriguez feston ditëlindjen, aktorja e filmave +18 surprizon futbollistin (FOTO LAJM)

James Rodriguez, feston ditën e sotme ditëlindjen e tij të 29-të, ku nuk kanë munguar urimet e shumta.

Një nga personat që ka uruar kolumbianin dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, është edhe pornostarja e famshme, Kendra Lust. Kjo e fundit në profilin e saj zyrtar shkruan:

“Gëzuar ditëlindjen James Rodriguez, shpresoj të lesh kaluar mirë”.

Menjëherë kjo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, për shkak të famës së madhe që ka pornostarja, por edhe Rodriguez, teksa duket se ka një miqësi shumë të mirë mes të dyve.
Shtuar më 14/07/2020, ora 10:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori