Jo vetëm Witsel, ja 10 dështimet e orëve të fundit në merkato (FOTO)

Deshtimi ne oret e fundit i shkembimit Vucinic-Guarin ne janar 2014
Alex Witsel kishte kompletuar gjithçka për t'u transferuar te Juventus, madje kishte kryere edhe vizitat mjekësore, por një telefonat nga Rusia ndali gjithçka.

Trajneri i Zentit, Lucesku nuk gjeti një zëvendësues për të, dhe sipasojë gjithçka u frenua, teksa tentativat e Juventusit dështuan.

Gjithsesi ky nuk është rasti i vetëm kur dështojnë transferime të tilla në orët e fundit, madje edhe në minutën e fundit si rasti i De Geas.

Portali " Albeu" më lart ju sjell 10 rastet e transferimeve që kanë dështuar në momentet e fundit./albeu.com/

Shtuar më 01/09/2016, ora 10:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori