Joana Sanz ndez natën në shtrat, fansat e pyesin: Ku është Dani Alves? (FOTO LAJM)

Bashkëshortja e futbollistit të PSG-së Dani Alves ka postuar një foto mjaft provukese në dhomën e saj duke terbuar ndjeksit, shkruan Albeu.com.

Modelja është treguar tepër intime dhe dëshiron një natë të qetë dhe një seks të mirë.

Por fansat nuk ndenjën pa e ngacmuar atë pasi panë shkrimin e saj.

Ndjeksit e pyetën atë nëse dëshiron të ketë një vajzë në të ardhmen, dhe se pse Dani Alves nuk është në shtrat me ty. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2019, ora 16:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori