Jorge Lorenzo nxjerr në shitje vilën 8 milionë euroshe (FOTO LAJM)

Pëlqej
Tre kate në kodrat e Barcelonës për një sipërfaqe totale prej 2350 metrash katrorë: kinema, diskotekë, pishinë të brendshme dhe të jashtme, park dhe një garazh i madh për makina dhe motorë. Kjo është vila luksoze që ka nxjerrë në shitje kampioni spanjoll i Moto GP Jorge Lorenzo.

Ylli i Yamahas preferon të jetojë në Lugano, Zvicër dhe për këtë arsye e ka nxjerrë shtëpinë në shitje në faqet online në internet dhe për tu larguar prej andej kërkon plot 8 milionë euro. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2014, ora 10:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori