Ju kujtohet Zhaku? Mësoni çfarë bën sot këngëtarja (FOTO LAJM)

Me siguri të gjithë e mbani mend Zhakun, vajzën e guximshme që bënte bujë me deklaratat e saj. Prezantuesja dhe këngëtarja, emri i vërtet i të cilës është Inida Gjata prej vitesh është larguar nga ekrani.

Zhaku tashmë është martuar dhe jeton në Berlin me partnerin e saj.

Artistja shpeshherë publikon edhe foto me bashkëshortin në rrjete sociale.

Ndërsa sa i përket pamjes, duket se vitet nuk e kanë ndryshuar shumë Zhakun.

Pak kohë më parë në "BE Coffee" Kastro Zizo ka treguar se flet shpeshherë me Zhakun, pavarësisht sherrit të tyre të bujshëm në vitin 2013.

Shtuar më 07/11/2019, ora 10:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori