Juve-Fiorentina, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

JUVENTUS (4-3-1-2)
Pas eliminimit surprizë brenda në "Artemio Franchi", tre javë më parë në Kupën e Italisë, sot në orën 20:45 Fiorentina do të vizitojë Torinon për të përfituar në maksimum nga shpërqëndrimi i "Zonjës së Vjetër" si dhe për t’i shtyrë gjithsesi festën e titullit kampionëve në fuqi.

Djemtë e Massimiliano Allegrit mund të shpallen zyrtarisht kampionë të Italisë por kjo lidhet edhe me rezultatet Lazios dhe Romës. /albeu.com/
Shtuar më 29/04/2015, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori