Juve kërkon fitoren ndaj Bolognës (FOTO)

Sonte në mbrëmje do të zbresë në fushë Juventusi që do të përballet në “Dall Ara” me Bolognën.

Trajneri Massimiliano Allegri nuk do të ketë Khedirën i cili ka qëndruar në Torino për tu përgatitur në kuadër të takimin kundër Bayernit në Champions.

Gjithashtu do t'i rezervohet një raund pushim Dybalës që do ta nisë nga stoli me Moratën dhe Zazën titullar në sulm. Në mesfushë do të jenë Sturaro-Marchisio dhe Pogba.
Shtuar më 19/02/2016, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori