Juve-Monaco, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

JUVENTUS (4-1-2-1-2)
Champions League rikthehet mbrëmjen e kësaj të marte me sfidat e para çerekfinale, ku Juventusi do të ndeshet ndaj Monacos, një ndeshje e lehtë në letër por që nuk pritet të jetë e tillë në fushën e lojës.

Skuadra nga Principata eleminoi Arsenalin fazën e shkuar duke u mundur edhe në "Emirates Stadium" ndaj kampionët e Italisë duhet të tregohen të kujdesshëm përballë tyre.

Allegri rigjen në formacion Pirlo dhe Marchision, ndërsa sulmi i besohet sërish dyshes Morata-Tevez.

Juventus-Monaco starton në ora 20:45. /albeu.com/
Shtuar më 14/04/2015, ora 10:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori