Juve pazar te PSV, monitorohen 4 talente (FOTO LAJM)

Jeffrey Bruma - PSV
Pëlqej
Udhëtim në Holandë për emisarët e Juventus. Juventinët do të jenë sot në Eindhoven për të ndjekur nga afër ndeshjen e Eredivisie mes PSV dhe Heerenveen dhe për të ndjekur nga afër të paktën 4 lojtarë të skuadrës vendase.

Sipas asaj që shkruan "TuttoSport", kampionët e Italisë kanë hedhur sytë nga mbrojtësi 32-vjeçar Bruma, i cili kërkohet edhe nga Moanco, trekuartisti 23-vjeçar Wijnaldum, ndërsa mes dëshirave bardhezi kanë përfunduar edhe 18-vjeçari Bakkali dhe 20-vjeçari Depay. /albeu.com/


Shtuar më 28/09/2014, ora 11:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori