Juve, sot debutimi me uniformën jeshile (FOTO LAJM)

Gjithçka është gati, madje edhe uniformat e reja. Juventus është mysafir sot në mbrëmje në "Vicente Calderon" ku përballë do të ketë Atletico Madrid dhe për herë të parë do të veshë uniformën jeshile.

Uniforma e tretë e kampionëve të Italisë është vendosur në minutat e fundit për të qënë shoqëruesja e skuadrës së Allegrit gjatë transfertës të vështirë të Madridit.

Të shohim nëse do të jenë fatsjellëse për "Zonjën e Vjetër".../albeu.com/


Shtuar më 01/10/2014, ora 14:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori