Juventus ndryshon sërish stemën? Dalin imazhe të reja (FOTO LAJM)

Kanë nisur të qarkullojnë foto të ndryshme në rrjetet sociale në lidhje me stemën e Juventusit.

Pasi hoqi zebrën e famshme në vitin 2017 dhe vendosi logon me emrin Juventus dhe me "J" të madhe, klubi bardhezi pritet të ndryshojë sërish teksa pritet të shtojë 3 ylla sipër "J" që simbolizojnë titujt e Serie A ku Juventus ka fituar 35.

Megjithatë ende nuk ka asgjë zyrtare /albeu.com/
Shtuar më 24/05/2020, ora 22:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori