Kapiteni feston ditëlindjen e parë si baba (FOTO LAJM)

Pëlqej
27 korriku është ditë e shënuar për kapitenin e Kombërares Lorik Cana. Ai feston ditëlindjen e parë në prani të djalit, Boiken, dhe mbush plot 33 vjeç.

Pas pjesëmarrjes në "Euro 2016" dhe emocioneve që u fali shqiptarëve, ai vetë u rikthye tek familja e tij për të shijuar disa javë pushimesh. /albeu.com/
Shtuar më 27/07/2016, ora 11:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori