Karikatura e ditës i dedikohet CR7-ës dhe djalit te tij (FOTO)

Goal.com karikaturën e ditës ia dedikon yllit portugez të Real Madrid, Cristiano Ronaldos.

Portugezi është shprehur kohët e fundit se, dëshiron që edhe djali i tij, Ronaldo Jr të bëhet futbollist i madh, percjell Portali Albeu.


"Djali i Cristiano Ronaldos është krenaria e babait... Në të ardhmen do të ketë të tjere "Topa të Artë" në familje", shkruan Goal nen karikature. /albeu.com/
Shtuar më 28/03/2016, ora 15:46
shushka
e Hënë 28 Mars 2016, Ora 16:39
kot fare
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori