Karikatura, ja kush e fiton Topin e Artë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kur duhen edhe gati dy muaj nga dorëzimi i çmimit "Topi i Artë 2012", futbollistët, mediat dhe tifozët e kanë nisur fushatën e tyre. Edhe pse në 7 janar do të mësohet emri i fituesit pjesa më e madhe e të anketurave, mes tyre edhe trajnerë apo speacialistë futbolli, mendojnë se do të jetë sërish Lionel Messi fitues për të katërtën herë rradhazi.

Një karikaturë, e publikuar ditët e fundit, tregon në mënyrë arstistike shanset e çdo kandidati për të fituar çmimin më prestigjoz individual në futboll. /albeu.com/
Shtuar më 11/11/2012, ora 10:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori