Kejvina kapet mat me futbollistin e kombëtares (FOTO LAJM)

Kejvina Kthjella, vajza seksi që e nxjerr Ermal Mamaqi tek emisioni i tij, duket se ka një marrëdhënie intime me sulmuesin e Kombëtares shqiptare, Bekim Balaj.

Ata janë fotografuar në një lokal në kryeqytet, në një moment shumë intim.

Askush prej tyre nuk ka konfirmuar gjë, por fotot flasin vetë.

Bekim Balaj është një nga meshkujt më të përfolur të shou bizz-it në Shqipëri, pasi më parë është thënë se ai ka pasur marrëdhënie edhe me Ilda Bejlerin, Viola Spiron dhe disa vajza të njohura në Tiranë.
Shtuar më 08/01/2019, ora 10:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori