Kështu duken yjet e futbollit para dhe pas operacioneve plastike (FOTO LAJM)

René Higuita
Çdo ditë e më shumë, operacionet plastike po gjejnë një përhapje të gjerë, të paktën te personazhet e famshëm, por jo vetëm.

Këtyre ndërhyrjeve nuk i kanë rezistuar as futbollistët, madje ata kanë pasur ndryshime drastike që prej shfaqjeve të para në fushat e blerta dhe në vazhdim.

Lojtarë si portugezi Ronaldo, Gareth Bale, kanë pësuar ndryshime të mëdha në fytyrën e tyre ndër vite.

Shtuar më 29/07/2019, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori