Këto janë gishtat e një futbollisti pas ndeshjes së djeshme në Premier League (FOTO LAJM)

Adam Lallana është bërë hit në rrjetet sociale, pas një postimi të bërë në Instagram

Mesfushori anglez, Adam Lallana u inkuadrua vetëm në fund të pjesës së dytë në ndeshjen ndaj Southampton, por atij i ndodhi diçka e çuditshme.

Anglezit i ishin ngrirë gishtat e dy këmbëve dhe ai për këtë kërkonte edhe ndihmë në Instagram.

“Keni ndonjë sugjerim për shkrirjen e këmbëve”, shkroi Lallana. /express/
Shtuar më 12/02/2018, ora 14:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori