Khabib erdhi dje në Kosovë? Kush e bëri foton me të (FOTO LAJM)

Pëlqej
Khabib Nurmagomedov pas fitores kundër McGregor dhe sherrit që bëri me stafin e irlandezit, është kthyer në një "hero", ku të gjithë flasin për të.

Khabibi ka bërë shumë fansa edhe në Shqipëri e Kosovë, ku ka qënë edhe artisti Afrim Ismaili i cili ka postuar një foto duke pirë kafe me sportistin e supozuar.

Shumë persona e kanë marrë me të qeshur dhe e kanë konsideruar montazh.

Por si qëndron e vërteta e kësaj fotoje, a ka mbërritur me të vërtetë në Kosovë Khabib?

Ai shkruan:

Nji kafe rasti me Khabib "the Eagle" Nurmagomedov! E falenderoj nga zemra që erdhi enkas të me vizitoj duke e ditë se jam nje fans i madh i luftës që bënë. Falenderoj Xhovanin që na mundsoj takimin!”

Pas këtij provokimi komik, Ismaili ka postuar foton reale dhe personazhi nuk ngjan aspak me Khabib. Gjithçka ka rezultuar të jetë montazh. /albeu.com/
Shtuar më 18/10/2018, ora 08:16
Tozi
e Enjte 18 Tetor 2018, Ora 10:31
Fotoshop o kakavana!!
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori