Kjo është e dashura "bombë" nga Serbia e ish-futbollistit të kampionatit shqiptar (FOTO LAJM)

Stefan Nikolic iu bashkua ekipit të Partizanit këtë verë, por aventura e sulmuesit serb në Shqipëri zgjati vetëm pak javë.

Ai u largua, duke mos bindur drejtuesit e kuq, ndoshta edhe prej të kaluarës problematike me jetën e natës dhe alkoolin.

Tashmë, ai aktivizohet në Serbi tek ekipi i Radnikut, duke marrë minuta që nuk i gjeti në Tiranë.

Arsyeja mban emrin Tijana, që i ka rrëmbyer zemrën Nikolicit, dhe të dy duken mjaft të lumtur.
Shtuar më 15/12/2018, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori