Kjo hartë po i çmend maqedonasit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kjo hartë e shtetit të Maqedonisë e cila përcakton dhe kombësinë e zonave të këtij territori po “çmend” rrjetet sociale dhe për më tepër maqedonasit.

Ajo që bie në sy është sipërfaqja e madhe që shqiptarët kanë, por nuk vijnë pas as kombësitë tjera.

Maqedonia është mbase i vetmi shtet ku popullsia “në pushtet” është në minoret me popullsitë tjera./fol/
Shtuar më 17/03/2017, ora 17:41
zekirja mustafa
e Premte 17 Mars 2017, Ora 17:49
Net plasin pi inatit
Une
e Premte 17 Mars 2017, Ora 21:08
Nga eshte nxjere kjo harte?
Nesa kA mundesi me shime info e sqarim
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori