Kjo super modele ruse ka refuzuar Ronaldon (FOTO LAJM)

Cristiano Ronaldo në jetën e tij thuajse ka pasur gjithçka që ka dashur. Në Spanjë mediat raportojnë se ylli portugez është refuzuar nga një femër super seksi nga Rusia, e cila quhet Lily Ermak.

Modelja bukuroshe jeton dhe punon më Miami, ndërsa Ronaldo e ka kontaktuar në rrjetet sociale gjatë vitit që lamë pas, por Lily ka refuzuar çdo tentativë të Ronaldos për ta joshur.
'
Më pas, Ronaldo u lidh me Gergina Rodriguez, që është parë shpesh në Bernabeu muajt e fundit.
Shtuar më 14/02/2017, ora 09:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori