Koeficientët, Champions-i mes Realit dhe Bayernit (FOTO LAJM)

REAL MADRID - 4.50
Pëlqej
Champions League është një çështje mes Real Madrid dhe Bayern Munchen. Kështu mendojnë bastvënësit pas ndeshjeve të para të fazës së grupeve.

Koeifiencët nxjerrin kampion Europe dyshen e formuar nga "Los Blancos" dhe bavarezët që lenë pas Barcelonën. Për të dy të parët koeficienti është 4.50, ndërsa për Blaugranat 6.50.

Pas tyre vjen Chelsea dhe Manchester City, ndërsa dy italianet Juventus dhe Roma janë shumë mbrapa. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2014, ora 15:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori