Koleksioni i CR7-ës pushton metropolet botërore (FOTO LAJM)

Pasi fitoi "Topin e Artë" dhe Champions League-n me Real Madrid vera duket shumë aktive për Cristiano Ronaldon. Pavarësisht dështimit me Portugalinë në Botëror dhe dëmtimit të pësuar ylli luzitan po mendon edhe për aktivitetin jashtë futbollit.

Ronaldo ka lançuar koleksionin e tij të dytë të veshjevebrendshme, imazhet e të cilit janë shpërndarë në 7 prej qyteteve më të mëdha të botës si: Londër, New York, Berlin, Lisxbon, Paris, Milano dhe Madrid. /albeu.com/

Shtuar më 04/08/2014, ora 10:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori